Apie Kobioki

PREMIUM CARE. PERSONAL TOUCH.

Premium care. Personal touch.
– lygių neturinčios prekės jūsų kūdikiui

Kobioki – išskirtinė kūdikių ir vaikų priežiūros prekių parduotuvė, sukurta palengvinti jūsų mažylio auginimo patirtį. Savo produktais, dėmesiu klientams ir vertybėmis siekiame sukurti ilgalaikį ryšį ir puoselėti jūsų pasitikėjimą.

Pripažintų specialistų: chemikų, šeimos gydytojų ir odontologų komanda dėmesingai ir nuosekliai analizuoja bei testuoja mūsų produktus, kad pateisintume visus jūsų šeimos lūkesčius. Atlikę visus produktų tyrimus, prekes sertifikuojame, kad užtikrintumėme, jog savo vaikams naudojate tik saugius ir kokybiškus produktus.

Kūdikio priežiūra reikalauja daug dėmesio, todėl taupydami jūsų laiką atrenkame tik geriausius ir specialistų patikrintus produktus. Asortimente gausu prekių ne tik iš Europos, bet ir iš tolimųjų šalių. Visos mūsų siūlomos priemonės yra draugiškos jautriai mažylių odai ir pritaikytos alergiškiems vaikams.

Mūsų misija yra palengvinti jūsų kūdikio priežiūros iššūkius, todėl sukūrėme inovatyvius, gamtą tausojančius OKI produktų rinkinius. Rinkinius sudaro skirtingi priežiūros produktai mažyliams, leisiantys per trumpą laiką išbandyti kelias priemones ir atrasti jūsų vaikeliui tinkamiausias.

Siekiame padėti išsirinkti jūsų kūdikio poreikiams geriausiai pritaikytas priemones, tad teikiame konsultacijas bei dalinamės specialistų paruošta informacija ir vertingais patarimais. Kobi – ištikimas jūsų kūdikio priežiūros partneris visoje jūsų tėvystės kelionėje. Sveiki atvykę!

Mūsų specialistų komanda